Vcielka Gaming : ▪ Registrovanych clenov: 3465 | ▪ Celkom komentarov: 10850 | ▪ Shoutbox zprav: 19687 | ▪ Forum: 14267 | ▪ Clankov / videi: 4 | ▪ Obrazkov: 12 | ▪ Downloadov: 32
Navigace
Hlavná stránka
Fórum
Pravidla
Fotogaléria
Videogaleria
Hľadať
Kontakty
Ostatné ...
Žiadosti o unban
Pridat žiadost o unban
Zoznam unbanov
Banlist & Stats
Partneri
Logo

Príspevky
Fórum
CSS admin
23-10 - CS:S - m@gi
vtipy o vcielke. pridajte...
16-10 - OS - borli
My Best Photo 4 Фото ...
09-10 - OS - SexyMir
Môj nejlaskavější Fot...
02-10 - OS - SexyMir
Preved. What excellent ...
16-08 - OS - obamafailed
žiadosť o práva na ser...
27-09 - OS - davidmlady
Admin | OnlyD2
19-09 - OS - Executor
First video AWP
01-09 - OS - sick wok move

Komentáre
We have chosen to be NOT :(
14-06 - NEWS - ALEKO
zdenek izer
06-06 - VIDEO - fairlybuy

06-06 - UNBAN - fairlybuy
the best in town
06-06 - VIDEO - fairlybuy
Made in vychodu
06-06 - VIDEO - fairlybuy

06-06 - UNBAN - fairlybuy
Veľká noc je tu :)
06-06 - NEWS - fairlybuy
ßдđ ßôyى™ßдяţ
06-06 - UNBAN - fairlybuy
~oldschool
06-06 - VIDEO - fairlybuy
Toplist
Toplist_from_Vcielka
ToplistTOPlistToplist_from_Vcielka gaming
Toplist_from_VcielkaServer Status
Název serveru IP Adresa Mapa Hráčů Status Connect
Vcielka CS:GO Public 92.240.248.51:27015 Žádné Akce
Vcielka CS:GO DeathMatch 92.240.248.51:27016 Žádné Akce
Vcielka CS:GO DUST2 92.240.248.51:27020 Žádné Akce
! Pokud se na serveru nachází cheater, kontaktujte příslušného admina v sekci kontakty.
We have chosen to be NOT :(

ĎAKUJEME ZA VERNOSŤKoniec či nový začiatok?

Niektorí už tento portál, ako aj Counter Strike samotný, pochovali. Ďalší prešli inam, hľadajúc viac "života" a zábavy. Stále však nájdeme aj takých, ktorí denno-denne kliknú na stránku Včielky. Možno len zo zvyku a s cieľom prebehnúť Shoutbox, možno s nádejou, že nájdu znak, ktorý by znamenal návrat "starých časov" a toho, čo sme tu mohli zažívať v minulosti. Nachádzame sa momentálne v obrovskej hibernácii (aj keď na rozdiel od zvierat zapríčinenej letom a nie zimou) a stojíme pred kľúčovým rozhodnutím. Necháme Včielku prejsť do histórie, či sa túto predsmrtnú agóniu pokúsime prerušiť a začneme písať novú kapitolu?

Včielka Gathers Season #2
Vážení priatelia,

Ako som už v prechádzajúcej novinke naznačil, dnešným dnom začíname druhú sezónu zápasov. Tento týžden sa bojiskom stane starý dobrý dust1. AK máte záujem sa zúčastniť, postupujte tak, ako ste už naučení :) Prajem dobrú zábavu a veľa šťastia.


Projekt Včielka Gathers je oficálne ukončený (aj keď už vlastne nefungoval posledné týždne). Prajem Vám pekné leto, užite si dovolenky/prázdniny. Najbližšie sa Vám ozvem na konci Septembra, po návrate zo Spojených štátov.


Vyhodnotenie prvej sezóny Včielka Gathers

Šesť týždnov uplynulo odkedy sme spoločne začali nový projekt s názvom Včielka gathers. Podarilo sa nám odohrať pekných dvadsať zápasov na šiestich mapách. Postupne sme si prešli cez de_dust2, de_inferno, de_nuke, de_train, de_tuscan a de_mirage a zápolili tak na všetkých oficiálnych mapách. Teraz sa poďme pozrieť, ako to celé dopadlo a komu sa nakoniec podarilo uchmatnúť v bodovaní prvé miesto. Viac v novinke.


Chcel by som sa poďakovať všetkým zúčastneným za skvelý prístup a vzorné správanie, prakticky nebolo nutné riešiť akýkoľvek incident, čo ma veľmi teší..


Včielka CS 1.6 gathers

Neprejde den, v ktorom by na serveri nejaký hráč neprejavil nespokojnosť nad svojimi spoluhráčmi, ktorí ho možno blokujú, možno flashujú alebo mu iným spôsobom znepríjemnujú hru. (Podotýkam však, že neúmyselne a stále v rámci pravidiel). Public je však serverom verejným, nemôžeme zakázať prístup hráčom, ktorí nie sú dostatočne zdatní na to, aby držali krok s ostatnými. To by sme mohli potom zakazovať hrať aj opačnému extrému - hráčom, ktorých schopnosti ďaleko prevyšujú bežný priemer a robia na serveri tak nenávidený "over". Sú to teda veci, ktorých sa zbaviť nedá, a ktoré nás budú zrejme sprevádzať až do konca.

Existuje však jedno riešenie. CW, TG, mixy, gathery, to sú všetko cesty, kde sa obyčajne môžeme dočkať aspon ako takej komunikácie a súhry. Nie vždy však máme hrať s kým alebo proti komu alebo kde. Rozhodol som sa preto skúsiť spustiť súťažno - zábavný projekt, v ktorom by sa všetky uvedené náležitosti splnili. Viac v novinke.


Neviem ci nam kASAy vytvori osobitne novu novinku ale dnes 20:00 de_dust(klasika komenty, TS podmienkou)


Mad Catz: A sme v playoff

V predchádzajúcej novinke sme si povedali niečo o skupinovej fáze, spoznali sme účastníkov playoff a spomenuli sme osud našich reprezentantov. Dnes sa však už poďme venovať samotnému vyvrcholeniu turnaja, a to vyraďovacej časti. Tá sa začína štvrťfinálovými zápasmi, ktoré prebiehajú od približne desiatej hodiny rannej. Sledujte komu sa nakoniec podarí turnaj vyhrať a získať tak odmenu vo výške 6000 EUR.

NiP, ESC Gaming , Anexis a Verygames v semifinále

Prebiehajú semifinálové zápasy

NiP proti Anexis vo fináleNiP vyhrávajú Mad Catz Vienna


Mad Catz: Na rade sú osemfinálové skupiny

Po náročných bojoch v skupinách, kde o prekvapenia nebolo núdze, sa turnaj vo Viedni prehupol do druhej časti prvého dna. Zatiaľ čo víťazi štyroch základných skupín už môžu svoju pozornosť venovať prípravám na zajtrajšie štvrťfinále, tímy ktoré sa umiestnili na druhých a tretích miestach musia ešte odložiť spánok a pobiť sa v nadstavbových skupinách o postup.

Konečné tabuľky základných skupín, ako aj obsadenie tých nadstavbových, môžete nájsť vo vnútri novinky.


3DMAX vs. TCM - Gaming [11:16]

3DMAX vs. ESC Gaming [12:16]

3DMAX vs. logiX [1:0] (logiX vzdali, pretože ani jeden tím už nemohol postúpiť)


3DMAX NA TURNAJI KONČIA


Mad Catz CS:GO Wien už tento víkend

Ďalší zo série LAN turnajov v hre Counter Strike Global Offensive odštartuje už nadchádzajúcu sobotu v hlavnom meste našich západných susedov. Nás teší, že tohto zápolenia sa zúčastnia aj hráči tímu 3DMAX, ktorí tak budú mať šancu po posledných nie veľmi vydarených výsledkoch opäť ukázať, že patria do širšej svetovej špičky. Konkurencia však bude veľká a zápasy ťažké. Držme preto pätici našich reprezentantov palce a dúfajme, že sa im podarí prebojovať minimálne do play-off. Rozlosovanie a iné podrobnosti nájdete vo vnútri novinky.


3DMAX vs. LDLC.com [14:16]

3DMAX vs. e-Sports.rs [13:16]

3DMAX vs. Lemondogs [16:2]

3DMAX POSTUPUJÚ DO DRUHEJ ČASTI SKUPINOVEJ FAZY Z TRETIEHO MIESTA.

(Tá sa bude hrať ešte dnes večer, hneď ako svoje zápasy dohrajú aj tímy v skupine C)

V druhej časti skupinovej fázy sa 3DMAX stretne s ESC Gaming, TCM-Gaming a logiX

Nový update pre Counter Strike 1.6 vydaný

Svet točiaci sa okolo obľúbenej "jednašestky" v posledných dnoch šokoval nový update, ktorý vo veľa prípadoch zásadným spôsobom ovplyvnil správanie sa samotnej hry. Dôvodom vydania nového update je pokračujúca snaha Valve o prispôsobenie hry pre linux platformu. Pri tejto príležitosti sa však do hry rozhodili pridať aj zopár noviniek, ktoré po doladení budú nakoniec určite prínosom. Zatiaľ sa však veľa hráčov musí boriť s problémami rôzneho druhu a čas si tak spríjemnujú aspon nadávaním na vydavateľa hry :)

V tejto novinke si prejdeme možnosťami, ktoré máme, aby sme mohli dostať hru do pôvodného stavu, až do času, kým Valve neimplementuje všetko, čo si zaumienili a hra ľudovo povedané nepôjde ako má.

CSGO naberá silu

Dlho som otáľal s písaním noviniek o novom CS, ale vzhľadom na nedávne skutočnosti už túto hru nemôžem ďalej ignorovať. Hlavným dôvodom je samozrejme pomerne úspešné pôsobenie nášho tímu na medzinárodnom poli, ale tiež stúpajúci počet turnajov a líg. Len pred malou chvíľkou ESL navyše oznámila, že v tomto roku plánuje v spolupráci s partnerom RaidCall prerozdeliť pre Counter Strike: Global Offensive neuveriteľných 156 000 dolárov. Táto suma bude figurovať v štyroch sezónach online ligy, ktorá zakaždým vyvrcholí LAN turnajom a ponesie názov RaidCall EMS One.

V dnešnej novinke si ešte predstavíme hráčov tímu 3DMAX, ktorí ako pevne dúfam, budú súčasťou tejto európskej ligy a budú tak Slovenskú i Českú Republiku v hre CSGO reprezentovať.

Veselé Vianoce a štastný nový rok :)

Hovorí sa, že rok ubehol ako voda. Čo by som to však bol za básnika, keby som používal len staré otrepané klišé. Preto píšem, že rok ubehol ako héčko hodené inseminátorkou na schody, práve keď tade prechádzam s 20timi HP. To znamená, že celkom rýchlo. Alebo až prirýchlo. Hádam však následky tohto roka neboli pre Vás až také trieštivé, ako dopad spomínaného héčka pod moje nohy.

Každopádne dovoľte mi aj tento rok splniť si milú povinnosť a zaželať Vám veselé prežitie vianočných sviatkov s prianím, nech si každý z Vás nájde pod stromčekom to čo tak vytúžene chcel (pre pamätníkov pripomínam, že na Včielke chodí s darčekami Direct, aby pomohol Ježiškovi s už beztak náročnou úlohou - tento rok si pre nás prichystal darček, ktorý môžete vidieť na serveri). Dúfam, že náš portál a servery v uplynulom roku splnili Vaše nároky a cítili ste sa u nás dobre. Viem, že nie vždy to fungovalo tak, ako si všetci predstavujeme a preto dúfam, že budúci rok spoločne posunieme Včielku ešte o čosi vyššie. Nie, nemyslím tým spôsobom, že budeme mať plných osem serverov a stane sa z nás najväčší portál súčasnosti. Mojim cieľom a trúfam si povedať, že aj cieľom mojich kolegov, je poskytnúť Vám priestor na odreagovanie sa nie v kruhu hráčov, ale v kruhu priateľov. Preto dúfam, že sa komunita pevných a stálych hráčov nerozpadne ako nádej Marva, keď kričal Harrymu: "Harry jdu do baráku" , ale naopak, upevní sa ako Kevinova odvaha brániť nielen svoj dom, ale aj Dankenovo hračkárstvo.

Na záver už len v krátkosti: Veselé Vianoce a štastný nový rok!


Přihlášení
Jméno

Heslo

Autologin


Registrácia

Strata Hesla
Hlavny sponzor
Hlavny sponzor vcielkacs portalu
Reklama
Share rapid
Kdo je on-line
Hosté on-line: 2

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 3,465
Nejnovější člen: PIXO
Anketa
Aku mapu si prajete vidiet v druhej sezone?Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Obrázok týždna
logo
zobrazit / komentovat
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

16-10-2014 19:29
podte vsetci na vcielkacs public, Smile gunzo to opat vsetko rozbehol, Smile uz je tam 10/64 hracov do polnoci to bude vsetko plne Smile gunco je pan!!! Pfft

07-10-2014 20:03
no samozrejme, veď stále čakám kedy sa dovalíš na to pivo !! Drinking

07-10-2014 15:17
m@gi ty este zijes? Pfft

04-10-2014 21:48
ja mám stále pocit že tu skapal pes Pfft

03-10-2014 13:42
Caute, tu to opat zije. Smile

02-10-2014 17:49
Caute ludia Smile

17-05-2014 20:36
borci som ochotny sponzorovat cs 1.6 server D2 only od 20-32slots pripadne zapnut dalsie ak mate zaujem dajte mi vediet

01-05-2014 18:42
Ahojte,ako pozerám tak to tu padlo.Hralo sa mi s vami dobre Wink.Vcielka top server kým som hral cs Wink K obnove tohto portálu dúfam že ešte raz príde a zahráme si o5 stará partia! PRCO Smile

22-04-2014 13:37
... tak to pochop uz je konec, uz sa to neda neda... Frown http://www.youtub.
..n_PFZ36PDk

17-04-2014 22:52
ved ale uz neni kde hrat takze sme dohrali ci chceme alebo nie Smile